4 naturalne sposoby na delikatne nogi

Odkryj sposoby gładkie i delikatne nogi dzięki tym naturalnym zabiegom.

Sól do złuszczania.

Kiedy chcesz pozbyć się martwego naskórka, peeling solny jest naturalnym i bardzo skutecznym rozwiązaniem. Bogata w minerały sól stymuluje krążenie krwi i umożliwia odnowę komórek. Można go wmasować w skórę, połączyć z oliwą z oliwek lub wybrać wersję gotową do użycia.
Jak używać? Stosuj peeling raz w tygodniu na wilgotną skórę, wmasowując go okrężnymi ruchami od dołu do góry nóg.

Wosk pszczeli do depilacji.

Dlaczego warto stosować wosk pszczeli? Wosk ten, wydzielany przez pszczoły robotnice, znany jest ze swoich właściwości nawilżających, ochronnych i leczniczych.
Jak go używać? Podgrzej wosk w mikrofalówce lub w kąpieli wodnej. Homogenizuj go i kontroluj jego temperaturę. Nałożyć odrobinę na powierzchnię przeznaczoną do woskowania, a następnie rozsmarować. Jak tylko przestanie się kleić, usuń go szybkim ruchem, w kierunku przeciwnym do kierunku wzrostu włosa.

Olej z orzecha włoskiego zapobiegający wzrostowi włosków.

Bogaty w kwasy omega 6 i 9, głęboko odżywia skórę, ale to przede wszystkim jego wpływ na porost włosów sprawia, że jest tak znany. Dzięki wielokrotnemu stosowaniu na depilowane miejsca, włosy stopniowo stają się delikatniejsze i wolniej odrastają.
Jak z niego korzystać? Użyj olejku po sesji depilacji, upewniając się, że usunąłeś włosy u nasady. Zabieg powtarzać codziennie, stosując lekkie masaże.

Perły do nadania blasku.

Perły mineralne są prawdziwymi reflektorami światła i idealnie nadają się do rozświetlania skóry latem. Wybieraj je z dodatkiem odżywczego i łagodzącego olejku z pestek moreli.
Jak używać? Nałóż lekkimi pociągnięciami warstwę produktu na nogi. Nie wahaj się nałożyć drugiej warstwy, aby uzyskać jeszcze bardziej intensywny efekt mienienia się.

2 thoughts on “4 naturalne sposoby na delikatne nogi”

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *