Z Cypr-Inwest inwestujesz w nieruchomości bezpiecznie

Inwestowanie w nieruchomości z firmą Cypr-Inwest to gwarancja bezpieczeństwa lokowania oszczędności. Proponujemy unikalny model inwestowania w nieruchomości bardzo opłacalne, zlokalizowane w atrakcyjnym turystycznie miejscu. Dzięki nam masz gwarancję udziału w zyskach pochodzących z wynajmu, a nasi wykwalifikowani specjaliści dbają o to, aby inwestycja była profesjonalnie nadzorowana i chroniona.

Zyskuj na wzroście wartości i wynajmie nieruchomości

Cypryjskie nieruchomości mają to do siebie, że ich wartość stabilnie wzrasta. Dlatego stając się współwłaścicielem, masz pewności nie tylko bezpiecznego ulokowania pieniędzy, ale przed inwestorem rysuje się zawsze bardzo optymistyczny potencjał zysku. Potwierdzają to dane statystyczne, które pokazują, że projekt inwestycyjny realizowany przez Cypr-Inwest to oferta bardzo szybkiego zwrotu z wynajmu. Osiąga on bowiem rocznie średnio 10,6%. Jako inwestor masz pewność, że inwestycja w te nieruchomości to gwarancja regularnych dochodów.

Pobyty właścicielskie na Cyprze bez żadnych opłat

Jednym z cenionych przez inwestorów atutów naszego unikalnego modelu inwestowania jest możliwość korzystania z pobytów właścicielskich na Cyprze. Z Cypr Invest jako współwłaściciel masz możliwość skorzystania z ekskluzywnych apartamentów nawet do 14 dni. Dzięki temu inwestycja w nasze nieruchomości to nie tylko racjonalne oszczędzanie i powiększanie dochodów, ale także doskonała okazja do skorzystania z darmowego odpoczynku w jednym z najpiękniejszych miejsc na świecie.

Crowdfouding inwestycyjny, czyli oferta inwestowania dla każdego

Atrakcyjność wspólnego inwestowania z Cypr-Inwest to także niski finansowy próg wejścia. W tym modelu nawet inwestorzy, którzy dysponują niewielkimi środkami, mają możliwość stania się współwłaścicielami bardzo wartościowych nieruchomości. Minimalna kwota wynosi 5000 zł, co daje możliwość inwestowania nawet tym osobom, które nie posiadają zbyt dużego kapitału. Przy tak niskich wymaganiach finansowych inwestorzy zyskują bardzo dużo, ponieważ nabywają niezbywalne prawo do wszystkich informacji na temat spółki, do udziału w obradach Walnego Zgromadzenia Spółki, a także do udziału w rozmowach w zamkniętej grupie inwestorów.

Cypr-Inwest zapewnia także ofertę bardzo elastyczną, jeżeli chodzi o indywidualne potrzeby przyszłych współwłaścicieli. Jako współudziałowiec masz ten komfort, że w każdej sytuacji możesz zmienić zdanie i zrezygnować z naszego wspólnego inwestowania z nami. W każdej chwili można zbyć udziały naszej spółce lub sprzedać je innemu inwestorowi. http://cyprinvest.com/

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *