Zalety płytek z efektem drewna

Moglibyśmy iść na zawsze o zaletach płytek z efektem drewna, ale kluczowe korzyści są wymienione poniżej.

Trwałość

Płytki z efektem drewna są znacznie bardziej trwałe niż tradycyjne drewniane podłogi. Dlatego są one bardziej odpowiednie dla obszarów o dużym natężeniu ruchu w domu. Płytki z efektem drewna są również mniej prawdopodobne, aby blaknąć w czasie, nawet jeśli są umieszczone w obszarach, gdzie światło słoneczne uderza w domu, takich jak ogrody zimowe.
Wodoodporne – zależy to od konkretnej płytki, ale ogólnie rzecz biorąc, płytki z efektem drewna są bardziej odpowiednie do łazienek i kuchni niż podłogi drewniane, ponieważ mogą wytrzymać kondensację i małe rozlania lepiej niż podłogi drewniane.

Wszechstronność

Dostępne w szerokiej gamie kolorów i wykończeń płytki z efektem drewna są wszechstronną opcją ścienną lub podłogową. Świetna wartość – ogólnie rzecz biorąc, płytki z efektem drewna mają niższy koszt na metr niż tradycyjna drewniana podłoga.

Styl

Płytki z efektem drewna znacznie się rozwinęły w ostatnich latach. Obecnie wyposażone w realistyczne sęki i rowki, płytki podłogowe i ścienne z efektem drewna są niezwykle realistyczną i stylową alternatywą dla podłóg z prawdziwego drewna.
Aby dowiedzieć się więcej o zaletach płytek z efektem drewna, przeczytaj nasz blog w całości poświęcony zaletom tej gamy płytek.

Jak stylizować płytki z efektem drewna

Teraz jesteś w pełni na bieżąco z zaletami płytek z efektem drewna, nadszedł czas na trochę inspiracji, jak je stylizować.

Płytki drewniane od ściany do sufitu

Początkowo pokrycie całej podłogi i ścian płytkami z efektem drewna może wydawać się nieco przytłaczające. Jednak zastosowanie płytek z efektem drewna zarówno na podłodze, jak i na ścianach może stworzyć elegancki, płynny wygląd, który emanuje współczesnym stylem.

Białe płytki z efektem drewna

Wszyscy wiemy, że białe płytki są podstawą, jeśli chodzi o projektowanie wnętrz. Ale czy kiedykolwiek myślałeś o białych płytkach z efektem drewna?

Tradycyjne odcienie

Oczywiście nie moglibyśmy napisać porad dotyczących stylu płytek z efektem drewna, nie wspominając o tradycyjnych odcieniach, takich jak dąb i orzech. Porcelanowe płytki podłogowe Kaflando.pl charakteryzują się trzema naturalnymi odcieniami, dębu, orzecha i spranej szarości, które tworzą naturalne, eleganckie i ciepłe środowisko.

Płytki łazienkowe z efektem drewna

Klienci mogą być często zniechęceni przez płytki z efektem drewna w łazience. Jednak kiedy widzą eleganckie, współczesne łazienki stylizowane na płytki z efektem drewna, często się przekonują. Sprawdź, jak olśniewająco wyglądają białe porcelanowe płytki podłogowe w łazience na otwartym planie.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *