Technika stylizacji rzęs – rzęsy 1:1

Przedłużanie rzęs 1:1 lub „klasyczne przedłużanie rzęs” to zabieg, który stał się popularny, ponieważ pozwala na wydłużenie, zagęszczenie i podkręcenie rzęs sprawiając, że wyglądasz naturalnie w makijażu i dając Ci fenomenalny wygląd na długie tygodnie. Ten zabieg na rzęsy opiera się na podobnej zasadzie jak przedłużanie włosów: zastosuj „przedłużenie” (hipoalergiczne włókno) do swoich naturalnych rzęs, aby je wydłużyć, podkręcić i nadać im objętości. Posiadanie gęstych, długich, podkręconych rzęs i intensywnego, zmysłowego spojrzenia to marzenie każdej kobiety! Teraz i Ty możesz osiągnąć go w krótkim czasie, dzięki przedłużaniu rzęs metodą jeden do jednego!

Przedłużanie rzęs: różne rodzaje technik

Przedłużanie rzęs nie jest metodą uniwersalną, ale obejmuje szereg odmian i możliwości, które pozwalają najbardziej wymagającym lub ekstrawaganckim klientom na oddanie się swoim pragnieniom. Technika wyjściowa, zwana 1:1, polega na nałożeniu pojedynczej syntetycznej rzęsy na wierzch naturalnej (dosłownie jedna po drugiej), aby odtworzyć intensywność w sposób absolutnie naturalny, ale odczuwalny. Ta technika jest chyba też najbardziej popularna właśnie dlatego, że pozwala uzyskać głęboki i urzekający, ale nie przesadzony wygląd. Istnieją jednak kolejne techniki przedłużania rzęs, które pozwalają na uzyskanie jeszcze bardziej dramatycznego i intensywnego efektu: przedłużanie z efektem 2D, 3D, 4D, 5D i 6D. Różnicę łatwo zauważyć: 2D przedłużanie rzęs używa dwóch syntetycznych włókien rzęs dla każdej naturalnej rzęsy, 3D kępka trzech syntetycznych rzęs dla każdej prawdziwej rzęsy, 4D cztery, 5D pięć i 6D sześć. Efekt jest wyraźnie mocniejszy i bardziej widoczny, co sprawia, że oko wygląda na tym grubsze i bogatsze, im pełniejsze jest wybrane. Kępki rzęs stosowane również w przedłużaniu rzęs 6D pozwalają jednak na osiągnięcie estetycznego rezultatu w każdym przypadku, ponieważ nie są to plastikowe włókna syntetyczne, ale materiały, które zawsze są w stanie być lekkie i niemal nieprzeniknione, w zamian za oszałamiającą objętość.

Stylizacja rzęs 1:1

Stylizacja rzęs 1:1 to bardzo modna w ostatnich latach technika przedłużania rzęs, która polega na aplikacji pojedynczych sztucznych rzęs, wykonanych z włókna, które są dłuższe i bardziej podkręcone od naturalnych, za pomocą kleju chirurgicznego. Podczas zabiegu przedłużania rzęs klej nakładany jest na każdą z naturalnych rzęs klientki, aby uzyskać bardzo naturalny, ale jednocześnie wyrafinowany i elegancki efekt i wygląd, z bardzo długimi i gęstymi rzęsami. Zastosowany klej jest naturalnie niewidoczny i super cienki, hipoalergiczny, bezbarwny i bezwonny. Nie martw się więc o jakikolwiek dyskomfort, bo nawet nie zauważysz go na swoim oku! Zabieg ten jest odpowiedni dla osób z krótkimi, skąpymi lub bardzo jasnymi rzęsami. Jedyną ważną przestrogą jest przeprowadzenie testu skórnego stosowanego kleju: co najmniej 48 godzin przed zabiegiem najlepiej byłoby sprawdzić, czy nie jesteś uczulony na klej, chociaż jest on oznaczony jako hipoalergiczny i chirurgiczny. Ale z czego wykonane są sztuczne przedłużenia rzęs? Przedłużanie rzęs, tak uwielbiane przez kobiety, może mieć dwa różne rodzaje: może być wykonane z włókien syntetycznych lub z włókien naturalnych, najczęściej jedwabiu. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tej metodzie, to odwiedź stronę internetową rzęsy 1 do 1.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *