Hotel butikowy Włoski Luxury Hotel

Możliwe, że zastanawiasz się, jaka jest różnica międzyzwykłym hotelem a hotelem butikowym? Hotel butikowy wyróżnia się nie tylko wielkością, ale także designem, wystrojem, personelem, pomieszczeniami ogólnodostępnymi i udogodnieniami w pokojach. Znakiem rozpoznawczym hotelu butikowego jest styl. Nasz hotel jest jedyny w swoim rodzaju. Każdy element wystroju hotelu jest starannie dobrany, a niektóre nawet prezentują sztukę lub pamiątki, które właściciel osobiście wybrał. Kameralny rozmiar butikowego hotelu zapewnia indywidualną i oszałamiającą atmosferę, z której jesteśmy znany. Nasz personel może skoncentrować się na zapewnieniu wyjątkowej obsługi gości. Dba o wszystkie potrzeby gości w sposób szybki, dyskretny i efektywny. Komfort i zadowolenie naszych gości jest dla nas priorytetowe.

Pokoje

Pokoje w hotelach butikowych mają zazwyczaj niepowtarzalny wystrój, starannie dobrane udogodnienia i różnorodne układy. Tak też jest u nas. Połączenie klasycznych i nowoczesnych wnętrz z licznymi udogodnieniami to doskonałe warunki do pracy i wypoczynku. Do wyboru gości pozostają pokoje delux i vip superior, które są nowoczesne, komfortowe oraz dogodnie umeblowane.

Udogodnienia

Hotel Włoski Luxury w Poznaniu znajduje się w samym centrum miasta. Jest to idealne położenie niezależnie od celu w jakim przyjadą Państwo do Poznania. Niedaleko hotelu znajdą Państwo zatówno Targi Poznańskie jak i Stary Rynek czy Browar Poznański. Dodatkowo nasz personel chętnie udzieli informacji na temat atrakcji w pobliżu oraz wskazówek dotarcia.

Na terenie naszego hotelu znajdują się udogodnienia w postaci dużego parkingu, tak, aby każdy kto przyjedzie autem mógł wygodnie zaparkować, nie martwiąc się o miejsce parkingowe. Dla aktywnych Gości hotelowych udostępniamy darmową wypożyczalnię rowerów. Poznań jest pięknym miastem, które przyjemnie zwiedzać na „dwóch kółkach”.

Restauracja Italia

Zapraszamy również na posiłek do restauracji Italia na przepyszne dania kuchni włoskiej. Szef kuchni i wykwalifikowana kadra codziennie przygotowuje dania ze świeżych i specjalnie selekcjonowanych produktów, aby zaspokoić nawet najbardziej wyrafinowane podniebienia. Porawy podarzą profesjonalne kelnerki, które również doradzą w kwestii win czy deseru. Rano mogą Państwo przyjść na zdrowe śniadanie i świeżą kawę, które dodadzą energii na cały dzień.

Ekologia

Jesteśmy świadomą firmą i chcemy swoimi działaniami wspierać planetę i dbać o środowisko. Żyjemy w myśl zasady zero waste, staramy się ograniczać plastik. Jako hotel Włoski Luxury staramy się wybierać odpowiedzialnie.

Dodatkowe informacje: hotel Poznań.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *