Jakie konta są najlepsze do prowadzenia firmy?

Jakie konta są najlepsze do prowadzenia firmy? Z tym pytaniem boryka się wbrew pozorom dosyć spora liczba przedsiębiorców, którzy szukają odpowiedniego dla nich konta do prowadzenia działalności gospodarczej. Nie ma w tym nic dziwnego, gdyż od tego, jakie wybierzemy konto, zależy między innymi czas księgowania na nim naszych środków. Przyjrzyjmy się więc wspólnie, jakie konto firmowe jest faktycznie godne polecenia.

Konto przekorzystne Pekao

Decydując się na konto firmowe Pekao, dostajemy w zamian:

-darmowe prowadzenie konta,

– darmowe przelewy internetowe,

ponadto decydując się na t konto, dostajemy całkowicie darmowy dostęp do bankomatów, oraz opłatę za kartę w wysokości 8 złotych. Możemy też liczyć na takie oferty promocyjne jak premia w wysokości dwóch tysięcy złotych oraz konto za zero złotych przez dwa lata. Konto to można otworzyć bez wychodzenia z domu, przez internet.

iKonto biznes w AliorBank

Decydując się na konto firmowe w tym banku, dostajemy w zamian:

-darmowe prowadzenie konta,

-darmowe przelewy internetowe,

Samo prowadzenie konta nie jest co prawda płatne, jednak musimy się liczyć z tym, że opłata za kartę wynosi 8 złotych, a bankomaty nie są darmowe. Możemy natomiast liczyć na premię w wysokości dwóch tysięcy złotych oraz to. Konto możemy bez problemu otworzyć przez Internet.

BIZnest konto od Nest! Bank

Wybierając konto w Nest! Bank dostajemy wszystko tak naprawdę za darmo, czyli prowadzenie kartę, bankomaty, przelewy internetowe, prowadzenie konta. Ponadto możemy liczyć na siedemset złotych premii, konto można również otworzyć przez Internet bez wychodzenia z domu.

Konto firmowe Godne polecenia od Santander bank Polska

Tutaj również możemy liczyć na całkowicie darmowe prowadzenie konta, niestety jednak nie otrzymamy żadnej premii. Na pochwałę zasługują jedna bardzo sprawne oraz przejrzyste aplikacje na telefon, oraz komputer, a także całodobowa infolinia. Konto to można z powodzeniem założyć bez wychodzenia z domu przez Internet.

Podsumowanie

Wybór odpowiedniego konta firmowego może okazać się przysłowiowym strzałem w dziesiątkę, jeżeli zależy nam nie tylko na sprawnym księgowaniu oraz wysyłaniu przelewów. Ponadto może ono pozwolić nam na sprawne zarządzanie funduszami oraz co najważniejsze- zaoszczędzić sporo pieniędzy. Nie warto więc podejmować decyzji w sposób pochopny. Zobacz: ranking kont firmowych. Przede wszystkim warto przed podpisaniem umowy bardzo dokładnie przyjrzeć się jej warunkom, po drugie zapoznać się z opiniami innych użytkowników danego konta firmowego. Pozostaje jeszcze pytanie: jak wybrać  najlepsze konto osobiste?

 

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *