Hotel Włoski – Poznań Stary Browar

Spędź noc w sąsiedztwie Starego Browaru! Jeśli wybierasz się do Poznania – uroczego miasta, będącego stolicą Wielkopolski, koniecznie skorzystaj z usług Hotelu Włoskiego. To luksusowy hotel, znajdujący się w ścisłym centrum Poznania, z którego w mgnieniu oka dotrrzesz do największych atrakcji tego miasta m.in.  Galeria Handlu i Sztuki Stary Browar, Stary Rynek, czy Międzynarodowe Targi Poznańskie, oraz Centrum Handlowe Avenida połączone z Poznanśnkim Dworcem Kolejowym. Dzięki naszemu doskonale przeszkolonemu presonelowi, pobyt w Poznaniu stanie się niezapomniamą przygodą. Obiekt cieszy się uznaniem wśród gości z całego świata, a jego odpowiednia budowa i rozplanowanie przestrzeni, gwarantuje odpoczynek i pracę, w eleganckiej, cichej i otoczonej harmonią scenerii. Na terenie obiektu znajduje się restauracja, serwująca pyszne dania, które zadowolą najbardziej wymagających klientów, oraz obszerny i komfortowy parking dla gości.

Co możemy zaoferować?

Do państwa dyspozycji przekazujemy wyjątkowe pokoje. Podzielone są kolejno na dwie kategorie: de lux i vip superior, tak, aby każdy z gości miał wybór luksusów, w któych będzie u nas gościł. Każdy z nich posiada m.in. duży nowoczesny telweizor z telewizją satelitarną, zestaw do przyrządzenia herbaty i kawy, ładowarki do telefonów, zestaw hotelowych kosmetyków i przyborów niezbędnych do codziennej toalety i higieny, wygodne łózka i obszerne biurka, ułatwiające pracę, bądź wykonywanie codziennych obowiązków, darmowy serwis kawowy i pokojowy. Dodatkowo, w ramach indywidualnych życzeń, możemy zorganizować ulepszenia pokoi w postaci kosza wypełnionego smacznymi owocami, kolorowych świeżycj kwiatów wedle życzeń i upodobań, oraz wypełnić przestrzeń w zajmowanym przez Państwa pokoju obłędną ilością płatkó róż. To i wiele wiele innych udogodnień i atrakcji czeka na Państwa w naszym Hotelu Włoskim. Obiecujemy wyśmienicie spędzony czas w iście włoskim stylu!

Włoska kuchnia w roli głównej!

Naszym gościom oferujemy wyśmienite dania, z naszej Restauracji Italia, znajdującej sięna parterze hotelu. Nasz niezwykle zdolny szef kuchnii i jego załoga, zadbają o Państwa podniebienia i mimo, iż konsumpcja nastąpi w Poznaniu, to poczujecie się Państwo jakbyście właśnie odbywali wycieczkędo Włoch. Po kulinarne szczegóły zapraszamy do odwiedzenia strony Restauracji Italia – tam menu wparawi w zachwyt kazego!

Jak do nas dotrzeć?

Znajdujemy się w samym centrum Poznania na ulicy Dolna Wilda 8 (Wjazd od ulicy Królowej Jadwigi). W razie problemów z rezerwacją, bądź chęcią zmiany wcześniejszych ustaleń, zapraszamy do kontaktu mailowego.

Dodatkowe informacje: hotel poznań stary browar.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *