Helikon – kredyt gotówkowy

Spółka Helikon, to Ogólnopolska Sieć Pośrednictwa Finansowego, działająca na polskim rynku od 2002 roku. Oferujemy kredyty bankowe i pozabankowe, których udzielamy w uproszczonym procesie zawierającym minimum formalności, bo dla nas sprzedaż to nie są wyłącznie suche liczby. W sprzedaży najważniejsi są ludzie, gdyż to oni stanowią o sile i możliwościach. U nas możes uzyskać kredyt gotówkowy w zadowalającej kwocie, z możliwością rozłożenia go na dogodne raty, odpowiadające Twoim możliwościom spłaty. Helikon pozwala na uzyskanie kredytu gotówkowego w ekspresowym przedziale czasowym. Pieniądze można uzyskać nawet w 15 minut, od rozpoczęcia wypełniania wniosku, a starać się o dodatkową gotówkę można przez 7 dni w tygodniu, nawet w niepracujące niedziele! Wnioskowanie o dodatkowe pieniądze, przy pomocy Spółki Helikon, to gwarancja oszczędności czasu, nerwów i zbędnych wizyt w oddziałach bankowych i placówkach pozabankowych. Dodatkowo, u większości naszych partnerów można zawrzeć umowę ubezpieczenia kredytu, na dogodnych warunkach, nie wpływających na okres jego kredytowania.

ZALETY:

– wysokie kwoty kredytu i minimum formalności,

– możliwość wnioskowania w oparciu o oświadczenie o dochodach,

– szybki i przejrzysty proces uzyskania gotówki,

– akceptacja klientów z zajęciem komorniczym,

– możliwość wcześniejszej spłaty pożyczki,

– możliwość skorzystania z konsolidacji pożyczki,

WADY:

– weryfikacja w bazach dłużników przez niektórych z naszych partnerów.

– wymóg posiadania rachunku bankowego,

– podpisanie umowy w placówce banku w niektórych przypadkach,

– sprawdzanie klienta w bazie BIK w wybranych przypadkach,

– ocena zdolności kredytowej w wybranych przypadkach,

– może zdarzyć sięprowizaj za udzielenie pożyczki,

 

Pośrednik kredytowy Helikon ściśle współpracuje z największymi gigantami bankowości w Polsce. Dzięki nam, kredyt uzyskać można w takich bankach jak:

– Alior Bank,

– BNP Paribas,

– Getin Bank,

– PKO Bank Polski,

– Santander Bank Polska,

 

Produkty pozabankowe oferujemy dzięki współpracy z:

– AASA,

– Ferratum Bank,

– Hapi Pożyczki,

– In Credit,

– LoanMe,

– Kredyt OK,

– Provident,

– Rapida,

– Takto,

– Vivus,

Kredyt gotówkowy na dowolny cel, bez wychodzenia z domu – to jest to, co tygryski lubią najbardziej, a my jesteśmy w tej dziedzinie specjalistami! Jako odpowiedzialny i lubiący minimum formalności pośrednik kredytowy, dołożymy wszelkich starań, aby wnioskowane pieniądze w mgnieniu oka pojawiły się na koncie, a zasady ich zwrotu były proste i przejrzyste, nawet dla najwiekszego laika.

 

 

 

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *