Twój zasłużony odpoczynek- czyli Hotel Włoski w Poznaniu

W ostatnich czasach praca stała się tematem wielu sporów. Świat zaczął się intensywnie rozwijać, a mężczyźni oraz kobiety pragną wspólnymi siłami przedstawiać rozwój nowych technologii. Kobiety przestały przebywać w domach i tej rutynie poświęcać całe życie. Są bardzo aktywne zawodowo. Tak samo jak płeć przeciwna. W tej dynamice nie rzadko potrzeba kilku dni, a nawet tygodni żeby zregenerować swoje siły. Odpoczynek to jedna z bardzo ważnych rzeczy, o której zapominamy.

Hotel włoski w Poznaniu to miejsce, w którym zdecydowanie możesz poczuć się niezwykle komfortowo. Wykwalifikowana obsługa sprosta Twoim największym wymaganiom. Każdy gość decyduje w jakim pokoju chce przebywać, a każde pomieszczenie zostało indywidualnie zaprojektowane.

Wystrój DELUX

• Nowoczesne pokoje

• Wyposażenie takie jak: kontakty USB, ładowarka do telefonu

• Zestaw kosmetyków i przyborów w łazience oraz pantofle

• Zestaw do przygotowania kawy i herbaty

Wystrój VIP SUPERIOR

• Łączy tradycję i elegancję z nowoczesnym designem

• W pokoju są drewniane meble

• Telewizor

• W toalecie obecność deszczownicy, kosmetyków i niezbędnych akcesoriów

Lokalizacja i to co w pobliżu

Hotel, który jest jednym z najwyżej ocenianych hoteli w Polsce znajduje się w samym centrum Poznania. Niedaleko są takie miejsca jak: Galeria Handlu i Sztuki Stary Browar, Stary Rynek czy Targi Poznańskie. Dzięki takiej lokalizacji, bardzo łatwo uporasz się z dotarciem do takich placówek.

Nie zapominajmy o Szpitalu Miejskim im. Józefa Strusia. Jeden z najstarszych szpitali położonym w dzielnicy Chartowo oddalony jest od Hotelu Włoskiego w odległości kilkunastu minut jazdy samochodem. Na terenie Wielkopolski- najbardziej rozpoznawalny. Posiada najróżniejsze oddziały, oddział ratunkowy, a także sprawuje podstawową opiekę zdrowotną. Sprawnie działający zespół jest wynikiem odpowiedniej dyscypliny i zaangażowania. Sprawdź: Szpital Szwajcarska 3 Poznań.

Restauracja Włoska Poznań

Restauracja Italia

Kuchnia włoska jest z pewnością ciekawą i bardzo smaczną. Najróżniejsze potrawy przygotowywane przez wykwalifikowanych kucharzy z wieloletnim doświadczeniem są kwintesencją całego pobytu w Hotelu. Szef kuchni przede wszystkim umiejętnie łączy smaki. Składniki są zawsze świeże i najwyższej jakości. Pochodzą od sprawdzonych dostawców. Restauracja zapewnia elastyczne podejście do gościa.

Strefa lounge pozwala na zorganizowanie przyjęć takich jak: chrzest, komunia Święta, urodziny. Oprócz tego w tym pomieszczeniu mają miejsca spotkania biznesowe lub targi. Jeśli jesteś zainteresowany wybraniem takiego miejsca skontaktuj się z obsługą restauracji.

 

Świetna lokalizacja, możliwość wyprawienia imprezy okolicznościowej czy nowoczesne i czyste pokoje dają ogromną przewagę nad innymi hotelami w okolicy. Dzięki temu miejscu spokojnie odpoczniesz po wizycie w szpitalu lub po intensywnej pracy. Warto zapoznać się z ofertą ponieważ często można uzyskać różne rabaty. Hotel włoski czyli Twoje miejsce na odpoczynek.

 

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *