Jaki prezent na parapetówkę – podpowiadamy

Szukasz pomysłu na prezent na parapetówkę? Sposobów na stworzenie niebanalnego i przebojowego upominku jest wiele. Od pamiątkowych wspólnych zdjęć w ramce, kubków z fantazyjnymi fotografiami lub innych gadżetów, na praktycznych akcesoriach do domu skończywszy. Wszytko zależy od tego, co potrzebują przyszli nowożeńcy lub jakie mają potrzeby. Niektórzy preferują pamiątkowe ozdoby, inni są zwolennikami praktycznych upominków, które przydadzą się przyszłym gospodarzom domu.

1. Przybory do gotowania

Nowożeńcy potrzebują do nowego domu wiele rzeczy. Jeśli są w trakcie kompletowania wyposażenia kuchennego, wówczas przyda im się dosłownie wszystko. Dlatego warto pomyśleć o tym, aby zaopatrzyć ich w nowe akcesoria do gotowania.

Mogą to być deski do krojenia, komplety noży do rozdrabniania, ostrzałki do noży, sokowniki, drylownice do wiśni, pojemniki na żywność, młynki do soli lub do przypraw, stojaki na przyprawy, szklane słoiki na żywność, moździerze, krajalnice do krojenia frytek, siekacze – rozdrabniacze do warzyw, rękawice kuchenne, miski do mieszania i łączenia składników oraz wiele innych przyborów.

Tego typu produkty można znaleźć w ofercie sklepu internetowego Radochy Gospochy. Decydując się na podarowanie na parapetówkę przyborów do gotowania, warto skonsultować się z innymi gośćmi zamierzającymi pojawić się na uroczystości. Dzięki temu akcesoria nie zdublują się, lecz staną unikatowymi podarunkami wręczonymi od serca.

2. Rozbudź pasję do tworzenia słodkich łakoci —  przybory do pieczenia

Wśród upominków na parapetówkę mogą znaleźć się akcesoria do pieczenia. Możesz wybrać fantazyjne foremki do pieczenia ciastek, muffinek lub babeczek, a także blachy i formy do ciast, babek, tortów, pasztetu, chleba oraz pizzy. Ponadto warto stworzyć koszyk składający się z tak zwanego niezbędnika do pieczenia. Co w nim powinno się znaleźć? Z pewnością tłuczek do ucierania ciasta, wałek, trzepaczka do ubijania białek, stolnica, dekorator do ciast, pędzel do smarowania wypieków, miska do mieszania składników, a także mata do stawiania gorącej blachy.

3. Garnki ze stali nierdzewnej, emaliowane, a może granitowe?

Ugotowanie nawet najprostszego ciepłego posiłku wymaga zastosowania garnka. Możesz złożyć się wspólnie ze znajomymi i kupić zestaw garnków dla przyszłych gospodarzy domu. W tym celu odwiedź stronę sklepu Radochy Gospochy. Tu znajdziesz rozmaite garnki ze stali nierdzewnej, emaliowane oraz granitowe. Wszystkie modele wyróżniają się wysoką wytrzymałością na przedwczesne zniszczenie oraz elegancką stylistyką pozwalającą dopełnić niepowtarzalną dekorację w wielu współczesnych aranżacjach kuchennych.

4. Patelnie żeliwne, granitowe, aluminiowe, a może teflonowe?

Czy wyobrażasz sobie kuchnię bez patelni? Jeśli wybierając się na parapetówkę, wiesz, że przyszli gospodarze domu urządzają kuchnię praktyczne od zera, możesz kupić im nową patelnię lub złożyć się wspólnie z innymi gośćmi na zestaw patelni w rozmaitych rozmiarach. Mogą to być modele wykonane z różnych tworzyw, między innymi patelnie żeliwne, granitowe, aluminiowe albo teflonowe.

W Radochy Gospochy znajdziesz szeroki asortyment rozmaitych patelni, zarówno do tradycyjnego smażenia, jak i do zadań specjalnych. Zaskocz parę młodą i kup im patelnię ze wzorkami do smażenia naleśników albo formę do orzeszków lub ciasteczek.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *